Електромеханічні компоненти

Ми – професійний дистриб’ютор, що пропонує рішення для різних галузей промисловості, де є необхідність в побудові кабельних мереж, забезпеченні надійних електричних з’єднань та захисту обладнання від зовнішніх впливів.

Асортимент продукції

  • кабельно-провідникова продукція
  • клемна техніка
  • роз’єми та з’єднувачі
  • компоненти для побудови СКС
  • системи шаф і корпусів
  • системи гасіння ударів і вібрацій
  • спеціалізована продукція для авіакосмічної та військової промисловості.

Зверніться до нас, щоб

ВИКОНАТИ ПОСТАЧАННЯ ЗГІДНО СПЕЦИФІКАЦІЇ

Надішліть нам перелік компонентів, щоб отримати вигідну комерційну пропозицію

ЗАМОВИТИ ЗБІРКУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ШАФ

Ми використовуємо комплектуючі провідних виробників та створюємо готові шафи за технічним завданням замовника

ВИКОНАТИ КОМПЛЕКСНЕ ПОСТАЧАННЯ

Фахівці різних напрямків будуть працювати разом, щоб запропонувати вам рішення під ключ

ОТРИМАТИ КВАЛІФІКОВАНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми знаємо наших постачальників, розуміємо наших замовників і вміємо вирішувати складні завдання.

ЕЛЕКТРОЗ'ЄДНУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

придбати онлайн

КАБЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ

придбати онлайн

ШАФИ ТА КОРПУСА

придбати онлайн

БРЕНДИ

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК МИ МОЖЕМО СПІВПРАЦЮВАТИ

НОВИНИ

Контакти

Керівник відділу

Новицький Андрій Валерійович

A.Novitskiy@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1229

Заступник керівника відділу. Менеджер напрямку шаф і корпусів

Тесик Сергій В'ячеславович

S.Tesyk@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1236

Менеджер напрямку клемної продукції

Бобильов Олексій Євгенович

Alexey.Bobylev@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1234

Менеджер напрямку роз'ємів

Єршов Михайло Леонідович

M.Ershov@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1227

Менеджер напрямку кабельної продукції

Калінін Андрій Михайлович

A.Kalinin@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1228

Менеджер

Руденко Юлія Петрівна

J.Rudenko@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1242

Ванда Олександр Сергійович

A.Vanda@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1245