Електронні компоненти

Ми — професійний дистриб’ютор, з яким комфортно працювати.

Наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір елементної бази, знизити вартість виробів і скоротити терміни виготовлення. За чверть століття ми розвинули бізнес з кращими світовими брендами і домоглися переваги на ринку, надаючи замовникам доступ до високотехнологічних продуктів і інноваційних рішень за цінами виробників.

ЗРУЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Ми допоможемо вам налагодити процес постачання, зробимо його комфортним і ефективним. Власна ERP-система планує замовлення так, щоб потрібний компонент з’явився на складі вчасно. Онлайн-сервіси для відділів постачання дозволяють відслідковувати замовлення в режимі реального часу.
Ми автоматизуємо рутинні процеси, при необхідності проводимо інтеграцію з системою закупівель замовника.

КРАЩІ ЦІНИ

Ми пропонуємо ціни виробників, працюючи з ними безпосередньо. Налагоджена логістика допомагає скорочувати час поставки і вартість товарів.

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Наші співробітники регулярно проходять навчання у виробників, щоб пропонувати замовникам нові технології та інноваційні рішення.

ЯКІСТЬ

Ми добре знаємо і перевіряємо всіх своїх постачальників, тому гарантуємо якість та оригінальність наших продуктів.

МІКРОСХЕМИ

придбати онлайн

ДИСКРЕТНІ НАПІВПРОВІДНИКИ

придбати онлайн

ПАСИВНІ КОМПОНЕНТИ

придбати онлайн

БРЕНДИ

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК МИ МОЖЕМО СПІВПРАЦЮВАТИ

НОВИНИ

Контакти

Керівник відділу

Гармотько Михайло Федорович

M.Garmotko@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1269

Заступник керівника відділу

Анісімов Максим Ігорович

M.Anisimov@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1271

Менеджер - напрямок силової електроніки

Бондар Сергій Георгійович

S.Bondar@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1273

Керівник напрямку - світлотехніка і джерела живлення

Козюба Сергій Михайлович

S.Kozyuba@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1289

Менеджер - напрямок світлотехніки

Ємельянова Наталія Володимирівна

N.Yemelyanova@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1217

Керівник напрямку "Бездротові рішення"

Стародуб Олександр Михайлович

O.Starodub@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1259

Менеджер

Жук Дмитро Іванович

D.Zhuck@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1284

Менеджер - напрямок пасивних компонентів

Яценко Віталій Анатолійович

V.Yatsenko@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1295

Менеджер

Слоницький Євген Олександрович

E.Slonytsky@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1279

Менеджер

Іваненко Станіслав Григорович

S.Ivanenko@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1263

Менеджер

Іванець Євген Миколайович

Y.Ivanets@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1280

Менеджер

Дем'янчук Євген Євгенович

E.Demyanchuk@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1270

Менеджер

Камко Станіслав Васильович

S.Kamko@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1272

Менеджер

Рощук Леся Віталіївна

L.Roschuk@vdmais.ua

+380 (44) 201-02-02, доб. 1275